Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

5 věcí, které vám nesmí chybět v ložnici

Zařizujete si ložnici nebo ji jen chcete trochu obměnit? Byla by škoda si s ní nevyhrát, když můžeme na trhu nalézt obrovské množství ložnicových doplňků. Co by vám v ní rozhodně nemělo chybět? Víme o 5 věcech, ale vy byste určitě přišli na další nezbytnosti. Vybudujte si s nimi oázu klidu a pohodlí jen pro sebe.

Zrcadlo

Zrcadlo nám bohužel obvykle neříká, kdo je na světě nejkrásnější. V domácnosti hraje ale důležitou roli, vždyť nám říká, zdali nám to sluší moc, nebo méně. Zatímco zrcadlo v koupelně je samozřejmostí, která platí téměř kdekoliv, u zrcadel v ložnici to tak nemusí platit. Zrcadlo v ložnici využijete, pokud máte v ložnici skříně na ošacení. Nebudete tak muset odbíhat do koupelny.  Zrcadlo ale nemusí plnit pouze funkci praktickou. Ozdobné rámy či luxusnější materiál rázem promění v obyčejné zrcadlo v něco, co je obdařené kouzelnými schopnostmi.

Ve zkratce – bude se vám hodit, až ráno nebudete vědět, co na sebe. A ještě si můžete vybrat takové, které vám co nejvíce ladí s interiérem. Zrcadlo samotné se tak lehce může stát velice výrazným doplňkem v samotné ložnici. Pokud je vaše ložnice zařízena spíše jednoduše, zrcadlo s výraznějšími zdobnými prvky ji může jen pozvednout.

Aromalampa

Zejména ženské osazenstvo jistě pochopí další položku, kterou je aromalampa. Aromalampa je nejčastěji keramická, ale někdy také skleněná či kovová nádoba s prostorem pro svíčku či vonný olej.  Umístíte-li do vaší ložnice aromalampu a vyberete ten správný vonný olej, pomůže vám od stresu, který jste během dne prožili, a příjemně vás naladí ke spánku. Nic by se nemělo přehánět. Čím výjimečněji ji budete prožívat, tím slastnější okamžiky s ní prožijete.

Jak aromalampu používat? Nádobka se po zapálení svíčky naplní 40–50 °C teplou vodou a do této vody se přidá pár kapek vybraného éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Zpravidla stačí 1-2 kapky oleje, abychom se cítili příjemně. Ta nejlepší rada je nepřehánět -  po cca 15 minutách přestáváme vůně vnímat. Máme pocit, že vůně vyprchala, a stále přidáváme éterické oleje. Tomu se raději vyhněte. Spánek by to v konečném důsledku mohlo narušit. Jaké esenciální oleje použít pro klidný spánek? Záleží hlavně na vás, ale osvědčené varianty jsou ty s levandulí, heřmánkem, šalvějí, meduňkou či vanilkou.

5 věcí, které Vám nesmí chybět v ložnici Němý sluha

Ne – němý sluha opravdu není váš manžel či manželka. Němým sluhou se již poměrně dlouho označuje pomocný věšák, který slouží k rychlému odložení šatstva. Úsporně a elegantně tak vyřešíte oblečení pohozené jen tak na židli. Domácí oděv bude mít své místo a vy ho vždy najdete tam, kde jste ho odložili. Navíc bude po ruce v případě, že jste zmokli. Na věšák to ale dávat nechcete, na němém sluhovi to ale dokonale proschne.

Stolek do postele

Stolek do postele patří mezi nenápadné vynálezy 21. století. Malého a skromného pomocníka snadno schováte před zraky nenechavých návštěv. Přitom má ale multifunkční využití. Můžete jej použít jako podnos pod notebook nebo na rádio. Má vaše polovička v oblibě snídaně do postele? Není nic lepšího než je přinést na dřevěném servírovacím stolku do postele. Ostatně, nemusí jít pouze o snídani, že.

Zejména v případě notebooku je to až nutná a zdraví prospěšná záležitost. Teplý notebook může, byť v ojedinělých případech, skutečně spálit kůži. Pořiďte si stolek a chyťte dvě mouchy jednou ranou. A nemusíte nutně shánět chladicí podložku. Stolek do postele se ale výborně hodí i na rychlé odložení věcí, kvůli kterým se nám z postele nechce. Přitom je ale máme stále po ruce. Bezesporu nejlepší věcí na nočním stolku je fakt, že si jej můžete vyrobit sami a není to vůbec náročné.

Šatna

Šatna do ložnice je už náročnějším doplňkem do ložnice. Navíc se s ním musí počítat již před samotnou výstavbou místnosti. Ve výsledku se ale vyplatí. Nechcete mít všude skříně? Vyřeší to šatna v ložnici. Inspirace, jak si zařídit šatnu v ložnici, je nevyčerpatelné množství. A my o ní určitě napíšeme v jednom z příštích článků. 

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo