Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Babské rady v péči o domácnost - dětský pokoj

 

Dětské pokoje – to jsou mnohdy tajemné hrady, kouzelné příbytky skřítků nebo také vyzdobené domy princezen či slavných fotbalových hráčů. Vybrat nábytek do dětského pokoje tak, aby byl funkční a vydržel toho co nejvíce, není jednoduché. Narozeninové oslavy a jiné aktivity dávají jednoduše dětskému pokoji celkem zabrat. Nejedni rodiče se již obrátili pro radu ke svým rodičům. Ti mají v zásobě bezednou studnici rad a návodů, jak si se záležitostmi týkajících se našich potomků poradit. Můžete se od nich inspirovat některými babskými radami v našem článku.

Obalte rohy barevnými pletenými návleky

V dětském pokoji číhá nebezpeční doslova na každém rohu. Zásadou číslo jedna je pro každého rodiče obrnit se před všudypřítomnými ostrými hranami, a to nejen v dětském pokoji, ale i v celém bytě. Potomka totiž poměrně často stáhne dolů gravitace, a to v tu nejméně pravděpodobnou dobu. Na trhu dnes existuje poměrně široká nabídka krytů na rohy a chrániče rohů. Zároveň si ale můžeme s trochou zručnosti a šikovné dovednosti vyrobit vlastní. Nenechte tedy v koutě ležet pletací jehlice a vytvořte si na rohy barevné návleky. Ty změní v originál i zcela běžný nábytek a navíc dítě ochrání před zbytečnými zraněními u dětských postelí, stolů či šatních skříní. Ruční pletení je bohužel v dnešní době na ústupu. Tak proč tento negativní trend nezměnit v něco, co se osvědčí v dětském pokoji.

Princezna na hrášku? Jedině s nebesy

Postele s nebesy v obyčejném obchodu s nábytkem jen tak nekoupíte. Pořád ale existují v dětských pohádkách a pomalu, ale jistě se vracejí do módy. Není nic jednoduššího než pomocí dvou závěsů vytvořit postel s nebesy pro Vašeho nejmenšího. Z jeho pokoje vytvoříte najednou pohádkové království, kde se bude spát...inu, jako princeznám. Postele se nebesy mohou pohodlně posloužit i jako tajemná skříň, protože občas každý toužíme být chvíli sám. Postel s nebesy navíc můžete ozvláštnit drobnými dekoracemi, třeba ve formě motýlků či kytiček. Vaše postel s nebesy bude od té princeznovské k nerozeznání.

Není větší legrace než v domácím teepee

Pamatujete si, jak jste si jako malí společnými silami se svými dětskými přáteli vystavěli bunkr či jemu podobný lesní domeček. Dnes se situace trošku změnila a méně a méně dětí má možnost z domova vyběhnout přímo do lesa a najít si tam své vlastní útočiště. Pořídit si vlastní teepee je ale dnes možné i do malého bytu a dětského pokoje. A co více – teepee pro děti si můžete vlastnoručně vyrobit i vy tak, jak jste to dělali jako malí. Budete na to potřebovat několik dřevěných latěk, spojovací tyčky, metrový textil a nějakou tu hezky barevnou pásku. A dětské teepee je na světě.

Když zapojíte trochu fantazie, z pokojíčku Vašeho potomka lze udělat kouzelné místo. Když využijete rady starších, ve Vaší domácnosti se navíc skloubí moderní originalita s osvědčenou moudrostí.

 Babské rady v péči o domácnost - dětský pokoj

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo