Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Postel Naomi Supra

Je nejaktuálnější novinkou kvalitního českého nábytku firmy HP- nábytek. Firma HP- nábytek je dlouholetou českou firmou zabývající se výrobou nábytku z masivu, která byla založena v roce 1992 a sídlí v Domašově u Brna. Díky kvalitě nabízených výrobků se firma může pochlubit značkou Český výrobek a Eco výrobek. V jejím sortimentu se nachází celá řada jednolůžkových a dvoulůžkových postelí, paland vhodných jak pro děti tak i dospělé, vhodných třeba i do hotelového provozu. Dnes se zaměříme na jejich, již zmíněnou, aktuální novinku – postel Naomi Supra.

Postel Naomi Supra - HP nábytek

Postel se dodává pouze v šíři 180 cm, ale i přesto se po uvedení na trh okamžitě stala nejprodávanější postelí výrobce HP nábytek. Velký podíl na tom rozhodně má její masivní konstrukce a zajímavý design. Postel je vyrobená z bukového cinkového masivu o šíři 40mm. Výška bočnice je 250 mm. Postel má úctyhodné rozměry nohy: 40mm x 120mm u zadní a 40mm x 180mm u přední. Zajímavé jsou i hodnoty výšky čel: 105cm u hlavy a 50 cm u nohou. Díky těmto rozměrům je vidět, že postel opravdu není žádný drobeček. To mimo jiné dokazuje i její váha, která se pohybuje okolo 80 kg.

Délka ložné plochy je standardně 200cm. Za příplatek je samozřejmě možné nechat plochu prodloužit na 210cm, nebo 220cm. Díky velkému množství barevných provedení se tato postel může stát opravdu velice zajímavým doplňkem Vaší ložnice. Právě díky této variabilitě můžete Vaši stávající ložnici doplnit pouze o to, co potřebujete, bez nutnosti zakoupení dalších nových skříní. V základě je postel dodávána v bezbarvém laku, ale součástí akčního zavedení na trh jsou ostatní moření momentálně bezpříplatková.

Postel je vybavena výškově nastavitelným kováním pro uložení lamelového roštu jak pevného, polohovacího, tak i motorového polohovacího, a to ve 4 výškách: 305mm, 330mm, 355mm, 380mm. Díky této výhodě nemusíte brát ohled na výšku vámi vybrané matrace, nebo matrací, které již máte doma. Nebude tak totiž tolik převyšovat okraj bočnic, aby působila v posteli nevzhledně. Zmiňujeme-li umístění roštu, je zde velkou zajímavostí samonosná středová příčka, čímž je odbourána nutnost podpěrných nožiček a nutnost jejich štelování podle výšky podlahy.

Co se týče montáže postele, tak i zde zachoval výrobce jednoduchost a pevnost spojů. Díky třem silným kolíkům a jednomu šroubu proto není montáž postele nijak složitá a zvládne ji opravdu každý.

Samozřejmostí výrobce je široký sortiment doplňkového zboží, jako například úložných prostor, různých druhů komod, polic, šatních skříní, nočních stolků atd. Ty jsou i speciálně navrženy právě pro tento ty postele.

Zakoupení postele není investice na krátkou dobu, a pokud chcete dobře investovat, pak výběrem této postele uděláte jedině dobře. Rozhodnete-li se pro koupi postele Naomi Supra, získáte opravdu kvalitní kus nábytku, který Vám bude sloužit po mnoho let. A to nejen díky kvalitě a tloušťce masivu, ale i díky neotřelému designu, který Vás jistě jen tak neomrzí. 

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo