Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Expedice a doprava zboží

Dopravu v ČR pro objednávky nad 4.000,- Kč NEÚČTUJEME. Pro objednávky nižší než 4.000,- Kč je stanoven paušální poplatek 121,- Kč.

Doprava Rothwell

Nově pro zajištění většího komfortu nabízíme rozvoz zboží vlastními vozy !! Je to bezpečnější pro zboží - nehrozí poškození od přepravní služby a navíc jsme schopni zaručit větší časovou přesnost doručení. O naskladnění Vás budeme informovat e-mailem, že je zboží k dispozici. Pokud budete na dodávku spěchat je možné objednávku zaslat přepravní službou. V opačném případě naplánujeme trasu a telefonicky či e-mailem Vás budeme kontaktovat, abychom dohodli den předání zboží. V případě doručení dopravou Rothwell si vyhrazujeme právo prodloužit dobu doručení o max 10 dní, pro optimální naplánování tras.  Tato služba je finančně velmi náročná a proto jsme nuceni ji zpoplatnit cenou 800Kč.

Při rozvozu naším vozem Vás řidič bude cca 30minut před vlastním doručením telefonicky kontaktovat.

DOPRAVA NAŠÍM VOZEM JE V SOUČASNÉ DOBĚ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UKONČENA.


Doprava Toptrans či PPL

Při dopravě externí společností Vás telefonicky kontaktujeme a dohodneme konkrétní den doručení. Po expedici Vám bude zaslán e-mail s informacemi pro sledování zásilky (číslo na řidiče atd.). Větší zásilky jsou zasílány přepravní společností Toptrans a menší zásilky jsou posílány přepravní službou PPL. I v tomto případě zasíláme e-mailem odkaz pro sledování zásilky a tak v každém okamžiku víte, kde se Vaše zboží nachází.

Dodání zboží na slovensko je realizováno přepravní společností Toptrans. Cena dopravy v takovýchto případech je dána platným ceníkem firmy Toptrans EU a.s.

Doručení v pracovních dnech (8-16 hod). Večerní doručení mezi 16-20 hodinou je možné pouze po domluvě s našimi operátory a je zpoplatněno příplatkem 847,- Kč. Sobotní doručení je za příplatek 1331,- Kč a rozváží se do 13 hod.

Obecné informace

Řidič je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu. Zboží rozváží pouze jeden řidič, proto pro případnou pomoc např. při stěhování do schodů u těžších zásilek je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem.

Reklamace zboží - Zákazník je povinnen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak poškozená. V žádném případě nepodepisovat řidici dodací list před důkladnou kontrolou zboží ! V případě poškození je nutné s řidičem sepsat škodní protokol. Na reklamace mechanického poškození výrobku po podpisu dodací listu nebude brán zřetel s ohledem na přepravní podmínky přepravce.

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo