Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Jak prát potah z matrace

Nezbytným doplňkem k matracím je i jejich potah. Potah má funkci ochrannou před nečistotami, roztoči a také se snadněji udržuje nežli matrace. Při správné péči také pomůže, aby nám matrace déle vydržela. Potah matrace absorbuje vlhkost těla, a proto je dobré jej čas od času vyprat. Při praní záleží na materiálu potahu. Potah matrace může obsahovat částečky stříbra,  Aloe Veru nebo antialergickou úpravu povrchu. Potah pereme maximálně na 60°. To proto, že při vyšší teplotě se může srazit a na matraci bychom ho pak nenatáhli. Vždy se řiďte pokyny výrobce. Měly by být uvedeny na cedulce na vnitřní straně potahu.

Jak často prát potah matrace?

Když už potah pereme, tak jak často? Potah matrace můžeme prát společně s ložním prádlem, tak často, jak jsme zvyklí. V případě potřeby samozřejmě častěji. Potah matrace je uzpůsoben k častému praní a jeho materiál by měl vydržet. Chránič matrace může potah ještě doplnit a nebude třeba jej tak často prát, protože chránič do sebe většinu nečistot absorbuje. Odpadne tak nesnadné oblékání matrace do potahu a obtížná manipulace s matrací

 

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo