Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Jak vybrat chránič matrace

Při zařizování nové ložnice je pro většinu z nás samozřejmostí pořízení nové kvalitní postele s matrací. Aby nám takové krásné nové poležení dlouho vydrželo, je dobré pořídit ještě i tzv. chránič matrace. Nejde o nic jiného než snímatelný a pratelný potah na matraci. Matrace je díky němu krytá před nečistotami a udržuje se snadněji než matrace. Chránič matrace byste měli vybrat podle rozměru postele a k jakému účelu jej pořizujete. Dnešní trh nabízí tenké, obyčejné a nejlevnější matracové chrániče, které mají především funkci ochrannou. Je možné ale koupit i chrániče vyšší, které jsou prošívané z vyšších vrstev materiálu, a dělají tak matraci na posteli měkčí. Rodiče malých dětí pak ocení nepropustnou variantu chrániče matrace (zespodu má latexový zátěr).

Ohledně rozměrů je praktičtější koupit dva chrániče matrací i na dvoulůžko. Nestane se vám tak, že by se vám chránič nevešel do pračky a při zašpinění jedné části nemusíte hned prát celý.

Takto jsou označeny matrace se snímatelným potahem

Jak prát chránič matrace?

Jak často bychom měli prát chránič matrace? Ideálním stavem je praní 1x za půl roku. Klasicky následujte při praní pokynů výrobce, který je uveden na štítku potahu. Některé materiály jsou odolnější a mohou se prát na 60°. V případě nutnosti lze chránič odnést i do čistírny (opět pozor na to, aby byla i tam dodržena správná teplota). Vypraný chránič nechte důkladně vyschnout. Rychleji uschne na čerstvém vzduchu nebo do hodiny v sušičce. Můžete jej tak snadno ještě týž den znovu použít.

 

 

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo