Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Jak vybrat vhodnou sestavu do ložnice

Ložnice by měla být správně vnímána jako místnost, ve které si po celodenních starostech odpočineme natolik, abychom byli druhý den svěží a připraveni k dalšímu náročnému dni. Podle toho byste měli zařizovat i její vybavení. Ujasněte si, jaký kus nábytku je ve vaší ložnici nejdůležitější a ten postupně doplňujte dalšími kusy, které do tohoto stylu sednou.

Styly nábytku

V podstatě si můžete vybrat z jednoho ze tří základních stylů. Tím prvním je styl klasický, do kterého zařazujeme vzhledově podobný nábytek, který používali generace před námi. Druhým stylem nábytku je moderní styl, který je oblíbený především v současné době, kdy je velmi oblíbený minimalismus. Na moderní styl ještě navazuje extravagantní styl, který si najde své příznivce hlavně u umělecky založených lidí, kteří chtějí mít ložnici a obytný prostor obecně zařízený tak, jako nikdo v jejich okolí.

Nábytek v sestavě a jeho výhody

Pokud uvažujete o novém nábytku do ložnice nebo zařizujete zbrusu novou ložnici, máte v podstatě dvě možnosti. Buď sáhnete po takzvaném nábytku v sestavě, čímž ušetříte nemalé finanční prostředky a budete mít jistotu, že ve finále budete mít celou ložnici v jednom stylu a všechny prvky do sebe budou perfektně zapadat (právě na tohle myslí už designéři nábytku při samotném navrhování nábytkových sestav, které posléze předají do výroby a prodávají).

Další věcí, kterou při koupi sestavy jednoznačně ušetříte, je čas. Díky tomu, že nemusíte vybírat jednotlivé kusy nábytku samostatně, ale vyberete si celou sadu, ušetříte čas při vybírání nábytku a zároveň budete mít jistotu, že budete mít ucelenou ložnici.

Jak vybrat vhodnou sestavu do ložnice

 

Nákup jednotlivých kusů nábytku

Druhou možností, jak si vybavit ložnici, je kupovat jednotlivé kusy nábytku po částech. S tímto řešením však mohou být spojeny mnohé problémy, v první řadě se vám může stát, že si například vyberete krásné noční stolky, ale už neseženete vhodnou skříň, která by se svým vzorem k těmto stolkům hodila. Další nevýhodou je také vyšší časová náročnost pří výběru (to trochu souvisí s prvním bodem), a také dost možná i vyšší cena, protože sestava díky akčním nabídkám vyjde vždy levněji, než jednotlivé kusy nábytku samostatně.

Co sestava obsahuje?

A jaké kusy nábytku sestavy obsahují? Většinou se jedná o velkou postel pro dvě osoby (předpokládá se, že na posteli nebude spát jen jeden člověk a pokud ano, tak aby měl dostatek prostoru), která je základem každé ložnice a právě okolo ní se výběr nábytku do ložnice točí. S velkou pravděpodobností se totiž jedná o největší kus nábytku, který budete v ložnici mít, takže styl ostatního nábytku bude pravděpodobně kopírovat styl postele.

Mezi další kusy nábytku, které nábytkové sestavy obsahují, mohou být šatní skříně, které fungují jako úložní prostor pro oblečení. Těchto skříní je mnoho druhů, můžete si vybrat z klasického nebo rohového provedení s mnoha možnostmi otevírání. Před koupí šatní skříně si dobře přeměřte, zda se vám do ložnice skříň vejde. Do sady budou jistě patřit i výše zmíněné noční stolky, komody, prádelníky a další.

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo