Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Jak vyhubit broučky z kokosovo-pohankové matrace

Pro své nejmenší chceme vždy to nejlepší. Při výběru dětské matrace si můžeme vybrat z množství materiálů - kokosu, pěny nebo pohanky. Protože se v případě kokosu a pohanky jedná o přírodní materiál má mimo kvalit i své zápory. Pohanka je chutná obilovina pro malé broučky. Říká se jim pisivky. Mají různé zbarvené a napadají mimo jiné i potraviny a třeba i spadané listí. Vyroste do dospělosti za celé dva měsíce.

Při nedostatečném technologickém postupu při výrobě matrace (při kterém by mělo být zamezeno vniku nežádoucím škůdcům) se může stát, že ji později napadnou. Pisivky najdete pod potahem matrace. Nijak lidskému organismu neuškodí, ale nikdo z nás nechce trávit večery s brouky. Broučci mají rádi vlhko a rychle se množí. Větrejte, vyperte matrace, či využijte služeb specialisty (tady, ale pozor, aby matrace nebyla použitými chemikáliemi příliš kontaminovaná).

Kokosovo-pohanková matrace je celkem dražší záležitostí, proto se pokuste broučků nejprve zbavit, až pak matraci vyhoďte. U malých dětí raději preventivně takovouto matraci vyhodíme.

 

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo