Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Levné matrace - stojí to za to ?

Dnes se zaměříme na cenu matrací. Čím dál více mají v oblibě obchody s potravinami prodávat i matrace. Většinou jsou to vakuované matrace za pakatel. Inu nemohu soudit jejich kvalitu, jen selským rozumem zkouším vypočítat a pohledat si různé jiné nabídky jak v našem e-shopu, tak u specializované konkurence. Ano, najde se - ale pouze na občasné spaní. Na druhou stranu, jedná se o matrace levné a proti gustu žádný dišputát :)

Jak vypadá kvalitní matrace ?

Kvalitní matrace, jejíž jádro je vyrobené z kvalitní pěny a má k tomu i dostatečně dimenzovanou záruku už přímo od výrobce něco stojí. Ono to má své odůvodnění. Podívejme se třeba na matraci Kora. Jádro matrace je tvořeno tzv. studenou pěnou a ložné plochy jsou z líné pěny. To jsou materiály, které patří mezi pěnami mezi ty nejkvalitnější. Výrobce si je tak jist, že matrace vydrží, že nabízí na jádro záruku 5 let. Cena ? Když vezmete v úvahu, že dvě matrace stojí 7450 Kč, takže jedna vyjde na 3725Kč, může se to zdát hodně, koneckonců u Vás na "tržnici" byla za tisícovku. Ale pak si musíte spočítat ty poplatky u doktora za bolavá záda a ty malátně prochozené dny po nevyspání díky koupi zbytečně levné matrace.  To je cena matrace.

Je opravdu matrace důležitější než postel ? 

Odstaveček především pro dámy. Často čtu příspěvky v diskuzích : "Bolí mě záda, ale to nemůže být z postele, máme ji tak krásnou !". Omyl. Krásná postel nedělá pohodlný spánek. Pokud si koupíte úžasnou postel za desítky tisíc a do ní levné matrace za pár kaček, tak se nedivte, že v té krásné posteli se nevyspíte. Ano. Matrace je to co dělá spaní spaním. A ne, dámy, není to levná matrace. Je to kvalitní matrace :) Šetřete tam, kde máte. Radši bych spal na zemi na kvalitní matraci než na úžasné posteli na matraci levně koupené v akci - většinou prakticky jen na monobloku PUR pěny.

 

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo