Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Matrace Curem

Matrace Curem vyrábí česká firma Tropico, která spadá pod koncern Hilding Anders. Společnost Hilding Anders Česká republika se skládá ze třech divizí. Tropico a Slunderland, specializující se na nižší až střední třídu matrací a divize Curem, která je špičkou společnosti Hilding Anders. Jedná se o luxusní matrace, které prošly dlouholetým vývojem, zkoumáním a testováním. Jejich kvalitu potvrzují tisíce spokojených zákazníků po celém světě.

Na českém trhu se dají sehnat i dražší matrace než jsou matrace Curem. I přesto s nimi ale tyto matrace dokáží bez problému držet krok. Je to díky používaným materiálům, moderním technologiím při výrobě a celkové kvalitě jejich provedení. Matrace Curem jsou totiž podrobovány náročným mechanickým testům simulujícím běžné denní zatížení, až dvě stě tisíckrát. Testování probíhá mechanickým stlačováním a mechanickým ohýbáním, které napodobuje uložení matrace na polohovací rošt. U všech pěti typů nabízených matrací Vás jistě potěší prodloužená záruka 10 let. I to je známka spokojenosti zákazníků a kvality, ve kterou si výrobce u svých produktů věří.

Matrace Curem C5000 EGO - detailObr.: Detail lusní matrace Curem C5000 EGO

Všechny matrace Curem jsou složeny ze dvou základních druhů pěny, pěny Curemfoam TM Visco 85 a Curemfoam Tm. Jedná se o vysoko objemové líné pěny nejvyšší kvality, jejichž využití najdeme především v matracích Curem. Tyto pěny se vyznačují vynikající podporou páteře, která je nutná pro dosažení maximálního komfortu spánku a navozují tzv. stav bez tíže. Tyto matrace spadají pod ochrannou známku značky Curem. Navíc má každá z matrací unikátně navržené ventilační jádro pro ideální cirkulaci vzduchu, což zajišťuje její ideální odvětrávání a eliminuje se tak možný výskyt plísní a dalších nežádoucích prvků. Samozřejmostí u všech typů matrací Curem jsou jejich snímatelné potahy. Pozor jen na to, že ne každý je možné prát.

Matrace Curem se nabízejí v pěti různých variantách a dvou různých tuhostech. Výběr tuhosti je individuální věc každého spáče, protože tvrdost matrace je pouze náš pocitový vjem. Proto se nedá ideální varianta tuhosti jednoznačně doporučit a rozhodně je pro správný výběr nejlepší matraci vyzkoušet. Bohužel ne vždy je pár minut strávených na zkušební matraci ve vzorkové prodejně směrodatných pro správný výběr tuhosti matrace. Velkou roli zde ale určitě hraje první pocit, který z poležení máme.

Co se týče roštů, tak pro všechny typy matrací Curem jsou ideální pevné i polohovací lamelové rošty s větším množstvím lamel. Nejenže se tím zvýší kvalita matrace a její ergonomické vlastnosti, ale zároveň se tak prodlouží, už tak dlouhá, životnost každé matrace. Nyní se pojďme podívat na jednotlivé typy matrací a jejich odlišnosti.

Matrace Curem C 1000

Jedná se o základní typ z řady luxusních matrací Curem. Její celková výška je 19 cm, výška jádra 17 cm. Matrace je v nabídce ve dvou snímatelných potahových látkách, v bílé nebo černé barvě, které jsou pratelné při 60°C. Nosnost matrace Curem C 1000 je 130 kg.

Matrace Curem C 2000

Tato matrace vychází z matrace C 1000. Liší se však vyšší vrstvou Curemfoam pěny Visco 85. Celková výška matrace je 21 cm, výška jádra 19 cm. U této matrace je opět možné zvolit černou, nebo bílou barvu potahové snímatelné látky, která je také pratelná na 60°. Nosnost matrace je stejná - 130kg.

Matrace Curem C 3000

Matrace C 3000 už patří do vyšší řady výrobků Curem. Celková výška matrace je 24cm, výška jádra 19cm. Rozdíl oproti nižší třídě matrací Curem je nejen, již zmíněná, výška matrace, ale i luxusní potahová látka (černá, nebo bílá), která je prošitá vrstvou jemné paměťové pěny. Z tohoto důvodu není možné potah prát, a proto je matrace dodávána s matracovým chráničem, který se prát dá na 60°C. Matrace disponuje zvýšenou nosností 140 kg.

Matrace Curem C 4000

Tento typ, díky rozdílnému složení matrace, zaručuje maximální komfort spánku. Oproti předcházejícím třem je totiž jádro matrace tvořeno třemi vrstvami. Jde o Curemfoam TM Visco 85, Curemfoam Tm Visco 50 a Curemfoam. Celková výška matrace je 26cm, výška jádra 24cm. Řešení potahu je stejné jako u modelu C 3000, tzn., že je prošitý jemnou paměťovou pěnou. Proto je matrace také dodávána se snímatelným, pratelným chráničem. Nosnost matrace je 140 kg.

Matrace Curem C 5000 EGO

Dostali jsme se k nejluxusnějšímu modelu značky Curem. Disponuje čtyřvrstvým jádrem s propracovanějším systémem ventilačních kanálků pro odvod par. Spíte – li z více jak 70% na boku, je pro Vás tato matrace ideální volbou. Díky ramenním klínům, které tvoří tzv. ramenní kolébku, nebudete vědět, co je to bezesná noc. Je vyrobena z termoaktivních BIO materiálů na bázi přírodních olejů (např. ze sóje), které napomáhají rychlejšímu kopírování ramene, vyrovnávání páteře do roviny a zajišťují tak ideální polohu ve spaní. Výška matrace je 26cm, výška jádra 21cm. Potahová látka je opět prošitá jemnou vrstvou paměťové pěny a je opět dodávána s pratelným snímatelným chráničem.

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo