Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Neváhejte využít naše služby

Výnos zboží :
Ve většině případů je možné sjednat k dodávce i výnos zboží. V případě objednání i montáže, je výnos v ceně. Cenu výnosu ovlivňuje složení dodávky (počet balíků...) a umístění bytu či domu (počet pater, výtah apod.). Vždy doporučujeme cenu výnosu poptat u našich operátorů na bezplatné lince 800 700 075 nebo napište požadavek do poznámky v objednávce a my Vám poté zašleme nezávaznou kalkulaci na tuto službu.

Montáž zboží :
Ve většině případů je možné sjednat k dodávce i montáž produktu. Potřebný výnos až do bytu je pak v ceně montáže. Orientační cena montáže je 10% z ceny produktu. Doporučujeme montáž poptat, jelikož její cenu ovlivňuje složitost daného produktu a může tak být i levnější. Montáž můžete poptat na naši bezplatné lince 800 700 075 nebo napište požadavek do poznámky v objednávce a my Vám poté zašleme nezávaznou kalkulaci na tuto službu.
Pokud je montáž v akci nabízena zdarma nebo se slevou a zákazník během montáže nebo po provedené montáži odmítne zboží převzít na základě §53 obč. zákoníka, je za provedenou práci účtováno 10% z ceny produktu. Za případnou demontáž a odvoz je taktéž účtováno 10% z ceny produktu.

Odvoz starého nábytku :
Ve většině případů je možné sjednat k dodávce i odvoz starého nábytku. Cenu odvozu ovlivňuje stejně jako u výnosu složení dodávky (počet balíků...) a umístění bytu či domu (počat pater, výtah apod.). Vždy doporučujeme cenu výnosu poptat u našich operátorů na bezplatné lince 800 700 075 nebo napište požadavek do poznámky v objednávce a my Vám poté zašleme nezávaznou kalkulaci na tuto službu.

                    

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo