Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Potahy matrací Tropico a Slumberland

U některých matrací jsou potahy dané a nelze objednat v jiném potahu. Některé matrace mají volitelné potahy za příplatek.

Intense for Woman & Man:
Intense for Woman & Man neboli Hot/Cool Sensation. Potah matrace tvoří speciální materiál Hot sensation - na straně pro partnerku, který díky směsi rostlinných extraktů (mimo jiné z červených papriček) zvyšuje cirkulaci krve a poskytuje pocit tepla. Cool sensation - na straně pro partnera, obsahuje rostlinné extrakty např. z břízy a naopak teplo absorbuje a ochlazuje tělo.
For manFor woman

TempSmart:
Při výrobě tohoto potahu je využitá technologie, která se původně používala ve společnosti Nasa. Tato technologie se zabývá vyrovnaním extrémních teplotních rozdílů.
Tento potah vstřebává přebytečné teplo, nedochází pak k pocitům vlhka. V případě chladu je zase schopna vydávat teplo. Tento potah je vysoce prodyšný. Zamezuje vzniku plísní a bakterií.
Těchto vlastností je dosaženo materiálem PCM, mikrokapsle přírodního původu (rostlinný olej), oproti běžně používaným organickým sloučeninám.
Temp Smart

Freshcontrol:
Freshcontrol uvolňuje příjemnou levandulovou vůni, která působí během spánku jako stimulant, uvolňuje svalové napětí a pročišťuje hlavu, napomáhá odbourávání únavy a svým složením přispívá k rychlé regeneraci svalové hmoty. Je snímatelný, pratelný na 60°C.
Freshcontrol

AloeVera:
S přírodním extraktem z Aloe Vera, který se uvložňuje během užívání. Má antialergické a antiseptické účinky.
Potah je dělitelný, proto lze vyprat počástech. Praní na 60°C. Složení 36% Ba, 34 % Pad, 30% PES
AloeVera

MicroCare:
Luxusní potah s acetátovým vláknem. Toto vlákno vytváří kyslík, ničí plísně, roztoče. Potah je dělitelný, proto lze vyprat počástech.Praní na 60°C. Složení 32% Pad, 26% Ba, 24% PES, 18% POLYACRYL

Jojoba:
Luxusní potahová látka, moderní design. Vlákna tohoto potahu jsou ošetřena extrakty z keře Jojoba (má blahodárné účinky na pokožku). Vrchní vrstva tvoří úplet Jojoba, výplň 100% PES 300g/m2. Snímatelný, dělitelný na dvě části. Pratelný do 60°C.
Jojoba

Soya:
tento potah příznivě působí na Vaše zdraví, díky výtažkům ze soji. Vrchní vrstva úplet Soya, výplň 100% PES 300 g/m2. Dělitelný na dvě části, pratelný na 60°C.
Soya 

 

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo