Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Jak vybrat matraci - krátká verze

 

Jak vybrat matraci ?

To je častý dotaz a obsáhlé vysvětlení najdete dole na stránce kategorií matrace. Ve zkratce Vám zde ale doporučíme z aktuální nabídky nejvýhodnějších a také nejprodávanějších matrací, které máme v nabídce.

Naší nejvíce prodávanou a také nejoblíbenější matrací je matrace Kora, kterou máme v akci 1+1. Dva kusy stojí 7 630 Kč. Za tuto cenu získáte dvě 20cm vysoké matrace s nosností 130kg, zárukou 5 let a dvojí tuhostí. Dvojí tuhost znamená, že pokud matraci otočíte, bude mít jinou tuhost – máte tak vlastně dvě matrace v jedné. Obě ložné plochy této matrace jsou tvořeny línou pěnou a střed matrace je ze studené pěny (vysoce kvalitní a výrazně lepší než PUR či molitan). matrace kora
curem Pokud jste ochotni si připlatit za více líné pěny v matraci, doporučujeme kategorii CUREM, kde jsou luxusní matrace, které jsou tvořeny převážně línou pěnou. U těchto matrací výrobce ani neudává tuhost, neboť líná pěna sama přizpůsobuje svojí tuhost podle teploty, ideálně pro člověka, který na ni leží.
Pokud jste fanouškem spíše taštičkových matrací, můžeme z naší nabídky doporučit taštičkové matrace značky Vegas, které se kvalitou naprosto vymykají českým standartům. Taštičové matrace jsou vhodnější na méně odvětrané postele (např. deska místo roštu). Nejoblíbenější je matrace model 5a v cenách od 6 390 Kč. Výška matrace je 18cm, nosnost 120kg a unikátní 20ti letá záruka na pružinové jádro matrace.

Pokud šetříte, kupujete dospěláckou matraci pro dítě nebo prostě jen potřebujete matraci na občasné přespání, mrkněte na ideální matraci pro tyto případy – matrace Neapol, která je cenově velmi přijatelná (1 960 Kč) a přesto má vhodné ortopedické vlastnosti.

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo