Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Spojení pracovny a ložnice?

Žijete s rodinou v malém bytě a zároveň máte možnost pracovat z domova? V takovém případě je ideálním řešením si doma zřídit pracovnu, kde budete mít dostatek prostoru a klidu na to, abyste mohli v klidu pracovat. Co když ale v bytě nemáte místo nazbyt? Za určitých okolností můžete spojit pracovnu a ložnici, čímž vznikne prostor, ve kterém můžete jak relaxovat, tak i pracovat. Toto řešení má však svá pro a proti, která si představíme v tomto článku.

 

Ideální řešení, má však jistá ale...

Pokud v bytě žijete sami, je pracovna v ložnici naprosto logickým a vyhovujícím řešením. Nebude vás rušit nikdo další a pokud do ložnice dokážete vměstnat menší pracovní stůl, na kterém budete moci pracovat, máte vyhráno. Rozhodujícím faktorem je to, že vás při práci nebude nikdo rušit a naopak vy nebudete rušit nikoho dalšího.

Tento problém vás bude trápit už v případě, že budete byt obývat například společně s partnerem, který je zvyklý večer ulehnout do postele dřív (například po náročném pracovním dnu) a vy jste ještě pořád v plném pracovním nasazení. V takovém případě zvažte přemístění pracovny do jiné místnosti v bytě, ideální může být například obývací pokoj nebo kuchyně.

Máte malé dítě? Pak pracovna v ložnici nepřipadá v úvahu

Dalším případem, kdy je lepší přestěhovat pracovnu jinam, je situace, kdy je s vámi v ložnici malé dítě. Děti totiž, jak známo, často spí přes den, a to je právě ta denní doba, kdy byste měli pracovat nejvíce a tím jej můžete při spánku rušit.

V zásadě tedy platí, že pokud se rozhodnete pracovat v ložnici, musíte se naučit zvládnout oddělit čas určený na práci a čas určený na odpočinek a relaxaci. Snažte se také v ložnici udržovat pořádek,  může se vám totiž stát, že vaše pracovní dokumenty budou najednou všude po místnosti a vy se ve finále ani nebudete mít kde vyspat. Určitě je také dobré čas od času změnit pracovní prostředí, změna vaší psychice jen prospěje, a vy budete v práci efektivnější.

Pokud se tedy rozhodnete pracovat domova, nezapomeňte si pořídit kvalitní židli, na které si nezničíte záda a která vám bude pohodlná. Zapomenout byste neměli ani na další ergonomické pomůcky, které vám zvýší komfort, jmenovitě se jedná o podložku pod myš, ergonomické počítačové periferie a další drobnosti.

info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
Právě se nacházíte v kategorii :
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo