Matrace, postele, nábytek - Rothwell International s.r.o.

Co ještě nevíte o nábytku

Retro design se v poslední době těší čím dál větší oblibě. Pokud zařizujete ložnici a máte retro design v oblibě, zkuste se podívat po obchodech a určitě přijdete na úžasné kusy nábytku, které se vám budou do ložnice výborně hodit.
Dětské pokoje – to jsou mnohdy tajemné hrady, kouzelné příbytky skřítků nebo také vyzdobené domy princezen či slavných fotbalových hráčů. Vybrat nábytek do dětského pokoje tak, aby byl funkční a vydržel toho co nejvíce, není jednoduché.
Pokud máte malou ložnici nebo obývací pokoj, nemusíte hned začít plašit, bourat zdi nebo se dokonce stěhovat. Vyzkoušejte několik tipů, které vašemu bytu pomohou k tomu, aby vám opticky připadal větší a rozměrnější.
Zápisu do Guinessovy knihy rekordů předcházejí často velice komické a absurdní situace. Nejinak tomu je i ve světě nábytku. Chtěli byste mít doma největší postel či největší skříň světa? Není těžké nalézt světové rekordy i na území České republiky.
Pokud si dnes jdete koupit postel, máte na výběr z mnoha možností. Takhle tomu ale vždy nebylo. Zajímá vás, jak na posteli spali vaši předkové? 
Nepohodlně se hrbit nad jídelním stolem nebo si stěžovat na nedostatek místa a strkat se lokty patří minulosti. Jídelní stůl tvoří v kuchyni či jídelně dominantní prvek a se stejnou úctou by se mělo přistupovat i k jeho výběru.
 Ložnice je místem odpočinku, kam většina z nás zamíří právě po náročném dni. Existuje mnoho pohledů na to, co by se v ložnici mělo a nemělo nacházet a jak ložnici zařídit tak, aby se vám v ní opravdu dobře spalo, a ráno jste se cítili odpočatí. Přeč
Zařizujete si ložnici nebo ji jen chcete trochu obměnit? Byla by škoda si s ní nevyhrát, když můžeme na trhu nalézt obrovské množství ložnicových doplňků. Co by vám v ní rozhodně nemělo chybět? Víme o 5 věcech, ale vy byste určitě přišli na další nez
Ložnice by měla být správně vnímána jako místnost, ve které si po celodenních starostech odpočineme natolik, abychom byli druhý den svěží a připraveni k dalšímu náročnému dni. Podle toho byste měli zařizovat i její vybavení.
Nenecháte si ujít žádný módní výstřelek? A chcete zůstat in i v oblasti Vašeho bydlení? Co přinesou moderní trendy v ložnici v roce 2016? Nechte se inspirovat.  
Oblíbili jste si masivní dřevo a chystáte se koupit novou postel? Pak možná právě přemýšlíte nad tím, z jakého dřeva vaše nová postel bude. Rozdíly mezi jednotlivými typy dřeva jsou totiž jasně patrné.
Někdo se na jarní úklid těší, jiný ho zatracuje. Vždyť uklízet se má po celý rok a ne jen na jaře či před Vánocemi, ne. Asi se ale shodneme na tom, že není nad to udělat si jednou za čas doma důkladný pořádek, tím více v ložnici.
Chystáte se prát povlečení a přemýšlíte, jak ho vyprat šetrně tak, aby zůstalo krásné a zachovalo si své původní vlastnosti? Máme pro vás pár tipů, jak toho můžete dosáhnout.
Moderní společnost nabízí opravdu velké množství kvalitních výdobytků 21. století, které nám výrazně ulehčí život. V opravdové nouzi je ale každá rada drahá. V tu chvíli je dobré nezapomínat na moudrost našich předků.
Hledáte kvalitní a pohodné řešení pro spánek a přitom nemáte dostatek místa? Pak by právě pro vás mohlo být vhodné řešení v podobě sklápěcí postele. Tento unikátní řešení se skládá z kovového rámu a lamelových roštů.
 Už jste někdy bezradně stáli nad povlečením, které se srazilo? Nebo vám ihned po prvním vyprání bílá nadobro změnila svůj sněhobílý odstín na nudnou šeď? Investicí do kvalitních peřin, polštářů to vše teprve začíná.
Vybavení dětského pokoje by v sobě nejlépe mělo obsáhnout dvě kritéria v jednom. Nábytek do dětského pokoje by měl být funkční a zároveň hravý. Jak to ale spojit?
Pokud k vám čas od času jezdí kamarádi nebo rodina, určitě řešíte problém, kde je ubytovat tak, aby se na návštěvě cítili pohodlně.
Jaké mají proti dřevěným a dřevotřískovým postelím postele z kovu výhody? V první řadě je nutno říct, že kov je velmi odolný a trvanlivý materiál, který si zachovává své vlastnosti ještě dlouho poté, co výrobek opustil továrnu. 
Určitě jste si již někdy užili chvíle v posteli s čerstvě vypraným ložním prádlem. Jak ale zajistit, aby ložní povlečení vydrželo dlouho voňavé, svěží a v dobrém stavu? Jedině ruku v ruce s jeho správným uskladněním.
Současný trend v bydlení směřuje spíše k minimalismu a skříňové stěny jsou již minulostí. Přesto skříně a další úložné prostory jsou nezbytným pomocníkem v tom, abychom se dříve či později věcmi nezahltili.
Chcete, aby doplňky ve vašem bytě či domě zaujaly každou návštěvu? Přečtěte si článek o tom, s jakými bytovými doplňky jistě uděláte před přáteli dojem a jak takové doplňky vybírat tak, aby se k sobě hodily.
Pokud se aspoň trochu zajímáte o vybavení interiérů domů či bytů (a především ložnic), určitě jste již slyšeli o technice patchwork, která si v současnosti získává mnoho příznivců po celém světě.
Vybavení dětského pokoje dostihly různorodé vymoženosti moderní doby, které s větším či menším užitkem doprovázejí dítě během vyrůstání. Dřevená dětská postýlka ale zůstala tradičním prvkem dětského pokoje, které přetrvalo staletí.
Máte malé dítě (nebo jej čekáte) a plánujete koupi postýlky? Pak je právě pro vás následující článek. Můžete si přečíst několik zajímavých informací o takzvaných rostoucích postýlkách, které vám ušetří peníze.
Bydlení v současné době ovlivňuje mnoho trendů a nápady, které nám dříve přišly naprosto šílené, mohou být najednou postupem času zcela normální. Přesně do této kategorie spadá i spojení koupelny a ložnice, které bylo dříve jen výsadou bohatších vrst
Francie už navždy zůstane kolébkou vynikajícího vína a teskných šansonů či sýrařskou velmocí. Francouzské filmové romance ale daly název ještě jednomu nevšednímu vynálezu - tím je francouzská deka.
Teplotní výkyvy dokážou s kvalitou spánku, ať je zima nebo léto, řádně zahýbat. Jak se na ně co nejlépe připravit a jaký typ přikrývky zvolit v letním, či zimním období?
Pokud máte v plánu koupit novou peřinu, možná ani netušíte, jaké máte možnosti. Můžete si totiž vybrat z klasického peří, nebo dutého vlákna.
Na trhu existuje velké množství polštářů a může se vám často stát, že při výběru nového polštáře si nemusíte vědět rady. Dobrý polštář totiž musí splňovat několik důležitých funkcí.
Někdo si je velice živě pamatuje a za jedinou noc jich zažije hned několik. Jiný o nich zdánlivě vůbec neví a nedokáže si vybavit jediný detail. O co se jedná? O sny, občas zábavné, občas děsivé noční fantanzie. Odkud ale přicházejí a jak se tvoří?
Mikrospánek může nejvíce postihnout ty, kteří jsou spánkově deprimovaní, nebo dělají jednotvárnou práci. Tato ospalost se nedá potlačit a postiženým velmi komplikuje běžný život.
Věděli jste, že během spánku se lidské tělo takřka nezastaví? Probíhá v něm velké množství procesů, díky kterým je spánek někdy hlubší a někdy mělčí.
Mezi věci, které nám tzv. nedají spát, patří spánková apnoe. Řadí se mezi velmi závažná onemocnění a ohrožuje především ty, kteří trpí některou z kardiovaskulárních chorob.
Jen málo z nás si o víkendu či ve chvilce volna odpustí nějaké to zdřímnutí. Mezi námi se ale najdou tací, kterým porucha spánku nedovolí si to pořádně vychutnat. 
Společné spaní vychází z přirozené potřeby člověka vzájemně se sdružovat a ochraňovat svou rodinu a své potomky ve dne i v noci. Občas ale dobrý úmysl nemusí padnout na úrodnou půdu a ze společné radosti je spíš vztek jednoho z partnerů.
Opustit vyhřátou postel je velmi těžké a málokdo z nás dokáže ihned po probuzení začít fungovat. Naštěstí existují maličkosti, které nám mohou rána zpříjemnit.
Jste si jisti, že neděláte jednu z věcí uvedených v tomto článku, která by mohla průběh vašeho spánku narušit? Mohla by totiž být důvodem, proč se ráno cítíte nevyspalí. 
Zatímco kuchyně či pracovna jsou prostory určené pro to, aby v nich byl člověk výkonný a zaměstnal se prací, ložnice by měla být naopak oázou klidu, kde bychom si měli co nejvíce odpočinout.
Výběrem matrace a postele cesta za dlouhým a ničím nerušeným spánkem zdaleka nekončí. Záleží totiž také, nejen na čem, ale také do čeho uléháme k odpočinku či spánku.
Faktorů, které mohou spánek ovlivnit, je celá řada. Dnes si můžete přečíst o tom, jak ovlivňuje váš spánek umístění postele v místnosti.
Potřeba spánku u dětí se v mnoha ohledech liší od potřeb dospělých, je individuální a od narození se také průběžné mění. Čím jiným bychom ale měli své dítě zahrnout než dostatečným spánkem, jídlem a láskou.
Jak dlouho by měl člověk spát, aby se ráno probudil opravdu odpočatý? Jakou pořídit matraci, nebo jaký je ve finále rozdíl mezi přerušovaným a dlouhým spánkem? Nalezněte odpovědi na to, jak si zajistit zdravý spánek. 
Cítíte se již dlouhou dobu nevyspalí i po vydatném spánku? Nebo vás trápí, že spánek večer dlouho nepřichází a vy se tak převalujete ze strany na stranu? Svět spánku je jednoho velké tajemství, které není jednoduché rozluštit.
Přemýšlíte o koupi nové ložnice? Inspirujte se trendy, kterými se návrháři řídí, a tipy, díky kterým vaše ložnice vynikne z řady dalších ložnic.
Pracujete z domu, kde není zároveň moc místa? Za určitých okolností můžete spojit pracovnu a ložnici, čímž vznikne prostor, ve kterém můžete jak relaxovat, tak i pracovat. Má to však své výhody i nevýhody.
Trápí vás chronická a silná bolest krku a krční páteře? Pravděpodobně jste podcenili výběr polštáře. Třeba by vám mohl pomoci tzv. ortopedický polštář. 
V dnešní době je umění uvolnit se a kvalitně odpočívat. Vstáváte ráno unavení? Neměli bychom podceňovat to, jak se dobře vyspat.
Existuje několik ukazatelů podle kterých se můžeme řídit, když vybíráme novou postel. Ano, první z nich může být design. Čemu byste, ale měli dát díl zě více času, je výběr materiálů a typu postele.
 Máte starší molitanové matrace a nevíte, jak je vyčistit. Co všechno můžeme vzít na molitan abychom ho nezničili.
Ve starém bytě či málo větrané ložnici se snadno stane, že zespoda matrace objevíte vlhká kola či počínající plíseň. Co s takovou matrací můžeme dělat a jak se plísně zbavíme?
Vypadá to trochu jako scifi, ale i v matracích se mohou vyskytnout broučci. Zvláště pak v těch z přírodních materiálů. A co můžeme s takovým hmyzem v matraci dělat?
Zatuchlou matraci, která zapáchá, je asi nejlepší vyhodit, říkáte si. Zkuste ji dát ještě šanci. Pořízení nové je celkem velká investice a tu starou můžete ještě zachránit. Celkem snadno se můžete zbavit cigaretového kouře nebo slabého zápachu moči z
Na každou matraci patří potah. Současný trh nabízí ale mnoho variant těchto potahů, které si můžeme na matraci vybrat. Jak se o jednotlivé typy potahů starat vám rádi napovíme.
Když budete mít kvalitní matraci, pratelný potah, ale k tomun evhodný rošt, pravděpodobně se stejně nevyspíte. A jaký rošt se tedy hodí k jaké matraci?
Chránič matrace je důležitým doplňkem, který může životnost matrace prodloužit. Zároveň je praktický a pratelný. Jak ho správně vybrat radíme v článku.
Už se vám to určitě stalo. Na návštěvě, v hotelu, nebo dokonce doma vaše matrace začala vrzat. Vrže, ale jen matrace? Někdy to může být postelí a dá se to lehce spravit.
Všude kolem nás jsou lákavé nabídky na speciální ceny matrací 1+1 zdarma, případně s polštářky zdarma. Mají tyto nabídky nějaký chyták? Jsou skutečně výhodné? 
Bolí vás záda hned, jak vstanete? Možná máte špatně zvolenou matraci nebo rošt. A co tedy dělat, aby záda nebolela?
Speciální matrace pro dlouhodobě nemocné nebo ležící osoby, které zamezují vzniku dekubitů.
Pro své nejmenší chceme vždycky to nejlepší. Při výběru matrace bychom měli dát pozor na některé parametry, které by měla matrace mít.
Kvalitní matraci si pořizujeme minimálně na několik let, proto je taky dobré, abychom se o ni náležitě starali, tak, aby nám co nejdéle vydržela.
Podle posledních průzkumů se počet alergiků na území naší republiky zvýšil na téměř 40% a tento trend nadále stoupá.
Pro kvalitní spánek je pečlivý výběr matrace hned po ložním prádle, jedním z nejdůležitějších faktorů. Matrace ať už měkká či tvrdá může náš spánek zlepšit.
Luxusní matrace značky Curem s vysokým podílem líné pěny jsou to nejlepší co si zákazník v dnešní době může dopřát z řady pěnových matrací.
Potřebujete novou postel do ložnice, dětského či studentského pokoje, ale řešíte přitom problém s nedostatkem místa? Chcete se i kvalitně vyspat? V tom případě jsou pro Vás vhodným řešením rozkládací postele BMB.
Designová novinka z dílny kvalitního českého výrobce dřevěného nábytku. 
Kvalita matrace má přímý vliv na kvalitu spánku. Nabídka je široká a člověk, který kupuje matraci jednou za čas, v ní mnohdy tápe. Pojďme se proto společně podívat na materiály, s nimiž se u matrací nejčastěji setkáte.
Opravdu to stojí za to, kupovat levné matrace ? Není lepší koupit si radši kvalitní ?
17.03.2013 jsme spustili jsme nové stránky. Krátká informace k tomu neuškodí a proto mrkněte, co máme nového…
Jedna výstava nestačila - moc se nám to líbilo a dáme si ještě jednu…
Nevíte si rady s výběrem matrace ? Poradíme Vám…
Jedema na výstavu, přijďte se podívat !
Víte o tom, že umíme Váš nábytek i smontovat, případně vynést a nebo ekologicky zlikvidovat ?
Léto se blíží, máme tu letní akci…
Popis potahů použitých u matrací Tropico a Slumberland…
Přesnější popis potahů použitých u značky Dřevočal…
Nenašli jste ten správný rozměr ? Zde Vám ukážeme, jak se počítá matrace přesně na míru
info@rothwell.cz
  • 1
KONTAKTUJTE NÁS
Od pondělí do pátku
8:30 - 17:00 hodin
Tel. zdarma: 800 700 075
Fax: 326 99 77 27
e-mail:info@rothwell.cz
Napište nám svoje telefonní
číslo, IHNED Vámzavoláme
Napište nám svůj vzkaz
rádi Vámodpovíme
2012 © All rights reserved| Created byRothwell International s.r.o.|Design by VOGO|odkazy|mapa serveru
 
Zpětné voláníZadejte své telefonní číslo, my Vám obratem zavoláme zpět a poradíme s vybraným produktem.


Nepovinné :


* Zpět voláme v pracovní dny od 8.30 do 17.00 hodin - prakticky okamžitě po zadání tel. čísla. Pokud zadáte tel. číslo o víkendu nebo mimo vymezený čas, budeme Vám volat v prac. den v těchto hodinách.
Dotaz e-mailemZadejte svůj e-mail a dotaz. My Vám co nejdříve napíšeme zpět a poradíme s vybraným produktem.
Váš košík je prázdný

Nadpis

Zavřít
Zadejte přihlašovací údaje
e-mail
heslo